Geziler

  • 22-23.05.2017 tarihlerinde düzenlenecek olan Aktopraklık Höyük Arkeopark ve Açıkhava Müzesi ziyareti için kongre merkezinden araç kaldırılacaktır. Katılmak isteyen misafirlerimizin hazalc@uludag.edu.tr adresine başvurarak ön rezervasyon yaptırmaları ya da sempozyum esnasında fuayede yer alan danışma masasına isimlerini yazdırmaları gerekmektedir.

  • 24-25.05.2017 tarihlerinde düzenlenecek olan Gölyazı - Apollonia a.R. antik kenti ziyareti için kongre merkezinden araç kaldırılacaktır. Servis saatleri, sabah 10:00 gidiş- öğlen 12:00 dönüş ve öğleden sonra 14:00 gidiş- 16:00 dönüş olarak belirlenmiştir. Katılmak isteyen misafirlerimizin hazalc@uludag.edu.tr adresine başvurarak ön rezervasyon yaptırmaları ya da sempozyum esnasında fuayede yer alan danışma masasına isimlerini yazdırmaları gerekmektedir.

  • 27.05.2017 tarihinde sempozyum katılımcıları için "İznik ve Bursa" gezisi düzenlenecektir. Katılmak isteyen misafirlerimizin hazalc@uludag.edu.tr adresine başvurarak ön rezervasyon yaptırmaları ya da sempozyum esnasında fuayede yer alan danışma masasına isimlerini yazdırmaları gerekmektedir.

  • Bursa Arkeoloji Müzesi'ni ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz için sempozyum boyunca her gün kongre merkezinden belirli saatlerde servisler kalkacaktır. Kullanmak isteyen misafirlerimizin fuayede yer alan danışma masasına başvurmaları gerekmektedir.

           

           

           

           


Faydalı Linkler

 

T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI                      ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ                          BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ