Journal of Mosaic Research

Uludag University Press Uludağ Üniversitesi Yayınları

Uludag University Mosaic Research Center Uludağ Üniversitesi Mozaik Araştırmaları Merkezi

Series - 3 Serisi - 3

ULUDAG UNIVERSITY ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Prof. Dr. Yusuf ULCAY University Rector / Rektör

AIEMA TURKEY AIEMA TÜRKİYE

Mustafa ŞAHİN Director / Direktör

Derya ŞAHİN Associated Director / Yardımcı Direktör

Hazal ÇITAKOĞLU Associated Director / Yardımcı Direktör

JMR PERIODICAL JMR SÜRELİ YAYINI

Mustafa ŞAHİN Editor / Editör

Derya ŞAHİN Assistant Editor - Redaction / Yardımcı Editör - Redaksiyon

Hazal ÇITAKOĞLU / Nur Deniz ÜNSAL Redaction / Redaksiyon

 

Scientific Committee


Prof. Dr. Mustafa Şahin - Uludağ University - Turkey -mustafasahin@uludag.edu.tr

Prof. Dr. Catherine Balmelle - CNRS - Paris- France -balmelle@ens.fr

Prof. Dr. David Parrish - Purdue University - U.S.A. dparrish@purdue.edu

Prof. Dr. Werner Jobst - Austrian Academy of Sciences - Austria werner.jobst@ac.at

Prof. Dr. Jean-Pierre DARMON - CNRS - Paris- France - darmonjp@wanadoo.fr

Prof. Dr. Michel Fuchs - Lausanne University - Switzerland - michel.fuchs@unil.ch

Prof. Dr. Demetrios Michaelides - Cyprus Universtiy - Cyprus - d.michaelides@ucy.ac.cy

Prof. Dr. Asher Ovadiah - Tel Aviv University - Israel ovadiaha@post.tau.ac.il

Prof. Dr. Anne-Marie Guimer-Sorbets - President of AIMEA -anne-marie.guimier-sorbets@u-paris10.fr

Prof. Dr. İ. Hakan Mert - Uludağ University - Turkey -ihmert@uludag.edu.tr

Prof. Dr. Y. Selçuk Şener - Gazi University - Turkey- ssener@gazi.edu.tr

Ass. Prof. Dr. Mehmet ÖNAL - Harran University - Turkey - monalbz@yahoo.com

Ass. Prof. Dr. Gürcan Polat - Ege University - Turkey - gurcan.polat@ege.edu.tr

Ass. Prof. Dr. Derya Şahin - Uludağ University - Turkey - dsahin25@hotmail.com

Ass. Prof. Dr. Emine Tok - Ege University - Turkey - emine.tok@ege.edu.tr

Dr. Marie-Patricia Raynaud - CNRS Paris - France - dubois.raynaud@wanadoo.fr

Dr. Maria de Jesus Duran Kremer - Trier University - mjesuskremer@hotmail.com

Dr. Patricia Witts - AIEMA England - England - pat.witts@tiscali.co.uk

Dr. Licínia Nunes Correia WRENCH - New University of Lisbon - wrench.licinia@gmail.com

 

 


 

HOME